BW Sports Timing - Contractor License               6/1/2019 - 12:39 PM
    2019 AAU Florida District Qualifier at Kissimmee, FL - 6/1/2019     
                   Osceola High School, Kissimmee, FL                   
                         www.gunlaprunning.com                          
 
Event 18  Men 100 Meter Dash 17-18 years old
================================================================        
    Name                     Age Team                    Finals         
================================================================        
Section  1     Wind: NWI                                                
  1 Coleman, Dexter           17 Tnt Track Club           11.22         
  2 Ford, Besean              19 Power House              11.49         
  3 Bonds, Cameron            18 Blazing Spee             11.50         
  4 Ford, Tylee               17 Power House              11.51         
  5 Fuentes, Abraham          18 Power House              11.56         
  6 Bondzie, Michael          17 Central Flor             12.04         
  7 Joseph, Quran             17 Tnt Track Club           12.06         
  8 Rosser, Luke              17 Empire Athletics         12.14         
Section  2     Wind: NWI                                                
  1 Dorris Iii, Johnnie       18 Unattached               11.07         
  2 Dejesus, Anthony          19 Perseverance             11.23         
  3 Martin, Antonio           19 Perseverance             11.76         
  4 Wilson, Andrew            18 Suncoast Athletics       14.88         
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
Finals                                                                  
  1 Dorris Iii, Johnnie       18 Unattached               11.07   NWI  2
  2 Coleman, Dexter           17 Tnt Track Club           11.22   NWI  1
  3 Dejesus, Anthony          19 Perseverance             11.23   NWI  2
  4 Ford, Besean              19 Power House              11.49   NWI  1
  5 Bonds, Cameron            18 Blazing Spee             11.50   NWI  1
  6 Ford, Tylee               17 Power House              11.51   NWI  1
  7 Fuentes, Abraham          18 Power House              11.56   NWI  1
  8 Martin, Antonio           19 Perseverance             11.76   NWI  2
  9 Bondzie, Michael          17 Central Flor             12.04   NWI  1
 10 Joseph, Quran             17 Tnt Track Club           12.06   NWI  1
 11 Rosser, Luke              17 Empire Athletics         12.14   NWI  1
 12 Wilson, Andrew            18 Suncoast Athletics       14.88   NWI  2