BW Sports Timing - Contractor License                       2/22/2020 - 2:13 PM
                       3rd Annual Windermere - 2/22/2020                        
                           Meet of Champions Classic                            
                        Deputy Scott Pine Community Park                        
 
Event 7  Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================         
    School                                               Finals  Points         
=======================================================================         
Section  1                                                                      
  1 Windermere  'A'                                       51.71    3            
     1) Brown, Shaliyah                 2) Perkins, Lauren                      
     3) Sims, Amari                     4) White, Nasjai                        
  2 Freedom (Orlando)  'A'                                52.30    1            
     1) Wilson, Hanna                   2) Reid, Bryanna                        
     3) Jernigan, Kyra                  4) Howell, Khalia                       
  3 Lake Minneola  'A'                                    55.46                 
     1) Oliver, Aivah                   2) Merchant, Charissa                   
     3) McDonald, Marissa               4) Lightner, Giana                      
  4 Lake Brantley  'A'                                    55.53                 
     1) Logan, Chayil                   2) Bai, Bailey                          
     3) Lane, Kaylyn                    4) Grissett, Tamya                      
 -- Buchholz  'A'                                            DQ                 
     1) Van, Ellenia                    2) Williams, Xaniah                     
     3) DelRey, Soraya                  4) Peprah-Asante, Yolanda               
Section  2                                                                      
  1 St. Thomas Aquinas  'A'                               47.16   10            
     1) Chatfield, Emelia               2) Smith, Nikia                         
     3) Glasco, Alexis                  4) Chatfield, Brittney                  
  2 Jones  'A'                                            48.03    8            
     1) White, Azaria                   2) Blake, Jade                          
     3) Shaw, Lariya                    4) Townsend, Janiyah                    
  3 Olympia  'A'                                          50.94    6            
     1) Miller, Aysha                   2) DaCosta-Moore, Dominique             
     3) Green, Alyia                    4) Hill, Ezzaria                        
  4 Ocoee  'A'                                            50.97    5            
     1) Davis, Ma`kala                  2) Larramore, Sydney                    
     3) Prudent, Castina                4) Johnson, Miracle                     
  5 Apopka  'A'                                           51.21    4            
     1) Gantz, Aniya                    2) Russell, Davida                      
     3) McFayden, Nyla                  4) Roberts, Tiana                       
  6 Matanzas  'A'                                         51.91    2            
     1) Warren, Dilynn                  2) Engblom, Elektra                     
     3) Walker, Tinaya                  4) Kaufmaun, Christina                  
  7 University (Orlando)  'A'                             54.37                 
     1) Cirino, Ariana                  2) Nesmith, Nyjah                       
     3) Ojeda, Dejah                    4) Sims, Treazu're                      
==========================================================================      
    School                                               Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 St. Thomas Aquinas  'A'                               47.16   2  10         
     1) Chatfield, Emelia               2) Smith, Nikia                         
     3) Glasco, Alexis                  4) Chatfield, Brittney                  
  2 Jones  'A'                                            48.03   2   8         
     1) White, Azaria                   2) Blake, Jade                          
     3) Shaw, Lariya                    4) Townsend, Janiyah                    
  3 Olympia  'A'                                          50.94   2   6         
     1) Miller, Aysha                   2) DaCosta-Moore, Dominique             
     3) Green, Alyia                    4) Hill, Ezzaria                        
  4 Ocoee  'A'                                            50.97   2   5         
     1) Davis, Ma`kala                  2) Larramore, Sydney                    
     3) Prudent, Castina                4) Johnson, Miracle                     
  5 Apopka  'A'                                           51.21   2   4         
     1) Gantz, Aniya                    2) Russell, Davida                      
     3) McFayden, Nyla                  4) Roberts, Tiana                       
  6 Windermere  'A'                                       51.71   1   3         
     1) Brown, Shaliyah                 2) Perkins, Lauren                      
     3) Sims, Amari                     4) White, Nasjai                        
  7 Matanzas  'A'                                         51.91   2   2         
     1) Warren, Dilynn                  2) Engblom, Elektra                     
     3) Walker, Tinaya                  4) Kaufmaun, Christina                  
  8 Freedom (Orlando)  'A'                                52.30   1   1         
     1) Wilson, Hanna                   2) Reid, Bryanna                        
     3) Jernigan, Kyra                  4) Howell, Khalia                       
  9 University (Orlando)  'A'                             54.37   2             
     1) Cirino, Ariana                  2) Nesmith, Nyjah                       
     3) Ojeda, Dejah                    4) Sims, Treazu're                      
 10 Lake Minneola  'A'                                    55.46   1             
     1) Oliver, Aivah                   2) Merchant, Charissa                   
     3) McDonald, Marissa               4) Lightner, Giana                      
 11 Lake Brantley  'A'                                    55.53   1             
     1) Logan, Chayil                   2) Bai, Bailey                          
     3) Lane, Kaylyn                    4) Grissett, Tamya                      
 -- Buchholz  'A'                                            DQ   1             
     1) Van, Ellenia                    2) Williams, Xaniah                     
     3) DelRey, Soraya                  4) Peprah-Asante, Yolanda               
================================================================================
                         Women - Team Rankings - 9 Events Scored                
================================================================================
    1) Windermere                  67        2) St. Thomas Aquinas         46   
    3) Celebration                 37        4) Apopka                     32   
    5) Jones                       28        6) Ocoee                      24   
    7) Holy Trinity                19.60     8) Matanzas                   16.10
    9) Flagler Palm Coast          15        9) Winter Springs             15   
   11) Buchholz                    13       12) Freedom (Orlando)           8.60
   13) University (Orlando)         8       14) Lake Brantley               7   
   15) Olympia                      6.60    16) Lake Minneola               3.60
   17) Boone                        2.50    18) Edgewater                   2