BW Sports Timing - Contractor License                    2/22/2020 - 1:34 PM
                      3rd Annual Windermere - 2/22/2020                      
                          Meet of Champions Classic                          
                      Deputy Scott Pine Community Park                       
 
Event 19  Girls 100 Meter Dash
=======================================================================      
    Name                    Year School                  Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Townsend, Janiyah            Jones                    11.88   10         
  2 Glasco, Alexis               St. Thomas Aquinas       11.95    8         
  3 Johnson, Miracle             Ocoee                    12.12    6         
  4 Blake, Jade                  Jones                    12.17    5         
  5 Frye, Eddiyah                St. Thomas Aquinas       12.54    3         
  6 White, Azaria                Jones                    12.59    1.50      
  7 Smith, Nikia                 St. Thomas Aquinas       12.69              
Section  2                                                                   
  1 Collins, Maya                Holy Trinity             12.41    4         
  2 Lee, Javia                   Boone                    12.59    1.50      
  3 Buie, Alaijah                Lake Brantley            12.65              
  4 Jordan, Sophia               Boone                    12.82              
  5 Brown, Shaliyah              Windermere               12.90              
  6 Warren, Dilynn               Matanzas                 13.17              
  7 Ojeda, Dejah                 University (             13.45              
  8 Nesmith, Nyjah               University (             13.46              
Section  3                                                                   
  1 Walker, Tinaya               Matanzas                 13.07              
  2 Larramore, Sydney            Ocoee                    13.09              
  3 Prudent, Castina             Ocoee                    13.30              
  4 Peprah-Asante, Yolanda       Buchholz                 13.53              
  5 LeBlanc, Shyleigh            Flagler Palm Coast       13.59              
  6 Dixon, Endea                 DeLand                   13.71              
  7 Moore-Felton, Jaliyah        DeLand                   13.72              
  8 Reid, Bryanna                Freedom (Orlando)        13.74              
Section  4                                                                   
  1 Stephens, Jo Tazashya        Lake Brantley            13.21              
  2 Smith, Karrngton             Winter Springs           13.51              
  3 Hollis, India                Edgewater                13.53              
  4 Richemond, Meridith          Celebration              13.63              
  5 Alhashim, Noorin             Celebration              13.64              
  6 Gantz, Aniya                 Apopka                   13.73              
  7 Madden, Rikkayla             Flagler Palm Coast       14.41              
  8 Engblom, Elektra             Matanzas                 14.60              
Section  5                                                                   
  1 Mitchell, Rikiya             West Orange              13.07              
  2 Onugha, Nellie               Lake Minneola            13.49              
  3 Levy-Davis, Toni             Buchholz                 13.76              
  4 Edwards, Catalina            Celebration              13.88              
  5 Benito Vercher, Paula        Apopka                   13.92              
  6 Flowers, Jolie               Freedom (Orlando)        14.19              
  7 Badolato, Lensa              Holy Trinity             14.25              
Section  6                                                                   
  1 Perkins, Lauren              Windermere               13.77              
  2 Pearson-Hooker, Jaelyn       Apopka                   13.82              
  3 Senat, Ruth                  Olympia                  14.22              
  4 Wilson, Hanna                Freedom (Orlando)        14.41              
  5 Washington, Tyler            Windermere               14.44              
  6 Sims, Madeline               Flagler Palm Coast       14.52              
  7 Williams, Thaddea            West Orange              15.00              
Section  7                                                                   
  1 DaCosta-Moore, Dominique     Olympia                  13.33              
  2 Jones, Sydney                Edgewater                13.69              
  3 As-Salafee, Khadeejah        Buchholz                 14.20              
  4 Morrow, Cyra                 Olympia                  14.45              
  5 Rodriguez, Alicia            Lake Minneola            15.51              
  6 Buffington, Abby             Winter Springs           15.60              
Section  8                                                                   
  1 Grissett, Tamya              Lake Brantley            14.74              
  2 Merchant, Charissa           Lake Minneola            14.99              
  3 Davis, Ashley                University (             15.60              
==========================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Townsend, Janiyah            Jones                    11.88   1  10      
  2 Glasco, Alexis               St. Thomas Aquinas       11.95   1   8      
  3 Johnson, Miracle             Ocoee                    12.12   1   6      
  4 Blake, Jade                  Jones                    12.17   1   5      
  5 Collins, Maya                Holy Trinity             12.41   2   4      
  6 Frye, Eddiyah                St. Thomas Aquinas       12.54   1   3      
  7 White, Azaria                Jones                    12.59   1   1.50   
  7 Lee, Javia                   Boone                    12.59   2   1.50   
  9 Buie, Alaijah                Lake Brantley            12.65   2          
 10 Smith, Nikia                 St. Thomas Aquinas       12.69   1          
 11 Jordan, Sophia               Boone                    12.82   2          
 12 Brown, Shaliyah              Windermere               12.90   2          
 13 Mitchell, Rikiya             West Orange              13.07   5          
 13 Walker, Tinaya               Matanzas                 13.07   3          
 15 Larramore, Sydney            Ocoee                    13.09   3          
 16 Warren, Dilynn               Matanzas                 13.17   2          
 17 Stephens, Jo Tazashya        Lake Brantley            13.21   4          
 18 Prudent, Castina             Ocoee                    13.30   3          
 19 DaCosta-Moore, Dominique     Olympia                  13.33   7          
 20 Ojeda, Dejah                 University (             13.45   2          
 21 Nesmith, Nyjah               University (             13.46   2          
 22 Onugha, Nellie               Lake Minneola            13.49   5          
 23 Smith, Karrngton             Winter Springs           13.51   4          
 24 Hollis, India                Edgewater                13.53   4          
 24 Peprah-Asante, Yolanda       Buchholz                 13.53   3          
 26 LeBlanc, Shyleigh            Flagler Palm Coast       13.59   3          
 27 Richemond, Meridith          Celebration              13.63   4          
 28 Alhashim, Noorin             Celebration              13.64   4          
 29 Jones, Sydney                Edgewater                13.69   7          
 30 Dixon, Endea                 DeLand                   13.71   3          
 31 Moore-Felton, Jaliyah        DeLand                   13.72   3          
 32 Gantz, Aniya                 Apopka                   13.73   4          
 33 Reid, Bryanna                Freedom (Orlando)        13.74   3          
 34 Levy-Davis, Toni             Buchholz                 13.76   5          
 35 Perkins, Lauren              Windermere               13.77   6          
 36 Pearson-Hooker, Jaelyn       Apopka                   13.82   6          
 37 Edwards, Catalina            Celebration              13.88   5          
 38 Benito Vercher, Paula        Apopka                   13.92   5          
 39 Flowers, Jolie               Freedom (Orlando)        14.19   5          
 40 As-Salafee, Khadeejah        Buchholz                 14.20   7          
 41 Senat, Ruth                  Olympia                  14.22   6          
 42 Badolato, Lensa              Holy Trinity             14.25   5          
 43 Madden, Rikkayla             Flagler Palm Coast       14.41   4          
 43 Wilson, Hanna                Freedom (Orlando)        14.41   6          
 45 Washington, Tyler            Windermere               14.44   6          
 46 Morrow, Cyra                 Olympia                  14.45   7          
 47 Sims, Madeline               Flagler Palm Coast       14.52   6          
 48 Engblom, Elektra             Matanzas                 14.60   4          
 49 Grissett, Tamya              Lake Brantley            14.74   8          
 50 Merchant, Charissa           Lake Minneola            14.99   8          
 51 Williams, Thaddea            West Orange              15.00   6          
 52 Rodriguez, Alicia            Lake Minneola            15.51   7          
 53 Buffington, Abby             Winter Springs           15.60   7          
 53 Davis, Ashley                University (             15.60   8          
=============================================================================
                         Women - Team Rankings - 6 Events Scored             
=============================================================================
    1) Windermere                  54        2) Celebration                27
    3) Ocoee                       19        3) Holy Trinity               19
    5) Apopka                      18        5) St. Thomas Aquinas         18
    7) Jones                       16.50     8) Flagler Palm Coast         10
    8) Buchholz                    10        8) Matanzas                   10
   11) Winter Springs               8       11) University (Orlando)        8
   13) Freedom (Orlando)            7       14) Lake Minneola               3
   15) Boone                        2.50    16) Edgewater                   2
   16) Lake Brantley                2