BW Sports Timing - Contractor License                       2/22/2020 - 3:48 PM
                       3rd Annual Windermere - 2/22/2020                        
                           Meet of Champions Classic                            
                        Deputy Scott Pine Community Park                        
 
Event 35  Girls 200 Meter Dash
=======================================================================         
    Name                    Year School                  Finals  Points         
=======================================================================         
Section  1                                                                      
  1 Chatfield, Emelia            St. Thomas Aquinas       24.08   10            
  2 Townsend, Janiyah            Jones                    24.54    8            
  3 Johnson, Miracle             Ocoee                    24.76    6            
  4 Buie, Alaijah                Lake Brantley            25.08    5            
Section  2                                                                      
  1 Green, Alyia                 Olympia                  25.31    4            
  2 Lee, Javia                   Boone                    25.56    3            
  3 Shaw, Lariya                 Jones                    25.85    2            
  4 DaCosta-Moore, Daijah        Olympia                  25.96    1            
  5 Russell, Davida              Apopka                   26.05                 
  6 Larramore, Sydney            Ocoee                    27.09                 
  7 Warren, Dilynn               Matanzas                 28.30                 
Section  3                                                                      
  1 Collins, Maya                Holy Trinity             26.15                 
  2 McFayden, Nyla               Apopka                   26.86                 
  3 Prudent, Castina             Ocoee                    27.19                 
  4 Pierce, Myla                 West Orange              27.94                 
  5 Bass, Taneria                Flagler Palm Coast       28.31                 
  6 Peprah-Asante, Yolanda       Buchholz                 28.39                 
Section  4                                                                      
  1 Engblom, Elektra             Matanzas                 27.13                 
  2 Hill, Ezzaria                Olympia                  27.58                 
  3 Wilburn, Jaida               Buchholz                 27.77                 
  4 Howell, Khalia               Freedom (Orlando)        28.04                 
  5 Figureroa, Gabriella         Buchholz                 28.72                 
  6 Spells, Jahliyah             Lake Minneola            28.91                 
  7 Wright, Ashley               Celebration              29.04                 
Section  5                                                                      
  1 Mitchell, Rikiya             West Orange              27.46                 
  2 Richemond, Meridith          Celebration              28.42                 
  3 Hunt, Kaelyn                 University (             28.60                 
  4 Yebba, Kaylee                DeLand                   29.64                 
  5 Madden, Rikkayla             Flagler Palm Coast       29.65                 
  6 Smith, Karrngton             Winter Springs           29.69                 
  7 Moore-Felton, Jaliyah        DeLand                   29.78                 
Section  6                                                                      
  1 Roberts, Tiana               Apopka                   27.37                 
  2 Alhashim, Noorin             Celebration              28.55                 
  3 Jeffers, Ma'Shuyn            Flagler Palm Coast       28.76                 
  4 Hyppolite, Breannah          Lake Minneola            28.92                 
  5 Badolato, Lensa              Holy Trinity             29.47                 
  6 Austin, Anica                Lake Minneola            30.17                 
  7 Taylor, Tamaya               Windermere               30.31                 
Section  7                                                                      
  1 Logan, Chayil                Lake Brantley            29.59                 
  2 Artison, Ahvital             Windermere               29.84                 
  3 Glezil, Eva                  Freedom (Orlando)        30.33                 
  4 Norris, Kiara                Holy Trinity             30.50                 
  5 Metrius, Nahlani             Windermere               33.31                 
  6 Hernandez, Carrie            Lake Brantley            35.78                 
Section  8                                                                      
  1 Aiken, Kayanna               Edgewater                30.38                 
  2 Paul, Imani                  Edgewater                31.78                 
  3 Buffington, Abby             Winter Springs           32.83                 
==========================================================================      
    Name                    Year School                  Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Chatfield, Emelia            St. Thomas Aquinas       24.08   1  10         
  2 Townsend, Janiyah            Jones                    24.54   1   8         
  3 Johnson, Miracle             Ocoee                    24.76   1   6         
  4 Buie, Alaijah                Lake Brantley            25.08   1   5         
  5 Green, Alyia                 Olympia                  25.31   2   4         
  6 Lee, Javia                   Boone                    25.56   2   3         
  7 Shaw, Lariya                 Jones                    25.85   2   2         
  8 DaCosta-Moore, Daijah        Olympia                  25.96   2   1         
  9 Russell, Davida              Apopka                   26.05   2             
 10 Collins, Maya                Holy Trinity             26.15   3             
 11 McFayden, Nyla               Apopka                   26.86   3             
 12 Larramore, Sydney            Ocoee                    27.09   2             
 13 Engblom, Elektra             Matanzas                 27.13   4             
 14 Prudent, Castina             Ocoee                    27.19   3             
 15 Roberts, Tiana               Apopka                   27.37   6             
 16 Mitchell, Rikiya             West Orange              27.46   5             
 17 Hill, Ezzaria                Olympia                  27.58   4             
 18 Wilburn, Jaida               Buchholz                 27.77   4             
 19 Pierce, Myla                 West Orange              27.94   3             
 20 Howell, Khalia               Freedom (Orlando)        28.04   4             
 21 Warren, Dilynn               Matanzas                 28.30   2             
 22 Bass, Taneria                Flagler Palm Coast       28.31   3             
 23 Peprah-Asante, Yolanda       Buchholz                 28.39   3             
 24 Richemond, Meridith          Celebration              28.42   5             
 25 Alhashim, Noorin             Celebration              28.55   6             
 26 Hunt, Kaelyn                 University (             28.60   5             
 27 Figureroa, Gabriella         Buchholz                 28.72   4             
 28 Jeffers, Ma'Shuyn            Flagler Palm Coast       28.76   6             
 29 Spells, Jahliyah             Lake Minneola            28.91   4             
 30 Hyppolite, Breannah          Lake Minneola            28.92   6             
 31 Wright, Ashley               Celebration              29.04   4             
 32 Badolato, Lensa              Holy Trinity             29.47   6             
 33 Logan, Chayil                Lake Brantley            29.59   7             
 34 Yebba, Kaylee                DeLand                   29.64   5             
 35 Madden, Rikkayla             Flagler Palm Coast       29.65   5             
 36 Smith, Karrngton             Winter Springs           29.69   5             
 37 Moore-Felton, Jaliyah        DeLand                   29.78   5             
 38 Artison, Ahvital             Windermere               29.84   7             
 39 Austin, Anica                Lake Minneola            30.17   6             
 40 Taylor, Tamaya               Windermere               30.31   6             
 41 Glezil, Eva                  Freedom (Orlando)        30.33   7             
 42 Aiken, Kayanna               Edgewater                30.38   8             
 43 Norris, Kiara                Holy Trinity             30.50   7             
 44 Paul, Imani                  Edgewater                31.78   8             
 45 Buffington, Abby             Winter Springs           32.83   8             
 46 Metrius, Nahlani             Windermere               33.31   7             
 47 Hernandez, Carrie            Lake Brantley            35.78   7             
================================================================================
                        Women - Team Rankings - 16 Events Scored                
================================================================================
    1) St. Thomas Aquinas          98        2) Windermere                 86   
    3) Jones                       63        4) Celebration                59   
    5) Apopka                      49        6) Flagler Palm Coast         39   
    7) Holy Trinity                29.60     8) Boone                      28.50
    9) Ocoee                       28       10) Lake Brantley              24   
   11) DeLand                      23       12) Olympia                    22.60
   13) Winter Springs              21       14) Buchholz                   16   
   15) Matanzas                    15.10    16) University (Orlando)        8   
   17) Freedom (Orlando)            7.60    18) Lake Minneola               4.60
   19) Edgewater                    2