BW Sports Timing - Contractor License                       2/22/2020 - 4:03 PM
                       3rd Annual Windermere - 2/22/2020                        
                           Meet of Champions Classic                            
                        Deputy Scott Pine Community Park                        
 
Event 36  Boys 200 Meter Dash
=======================================================================         
    Name                    Year School                  Finals  Points         
=======================================================================         
Section  1                                                                      
  1 Richards, Chadrick           Lake Brantley            21.81   10            
  2 Williams, Kevar              DeLand                   22.09    8            
  3 Duhaney, Alec                West Orange              22.24    6            
  4 Morgan, Shamar               St. Thomas Aquinas       22.29    5            
  5 Newman, Oscar                Celebration              23.11                 
  6 White, Nasir                 Windermere               23.15                 
Section  2                                                                      
  1 Fuentes, Abraham             DeLand                   22.42    4            
  2 Cameron, Jerrod              St. Thomas Aquinas       22.50    3            
  3 Gilyard, Nehemiah            Flagler Palm Coast       22.62    2            
  4 Harris, Andrew               Lake Brantley            22.88                 
  5 Rentz, Dexter                Ocoee                    22.92                 
  6 McCallum, Jalin              West Orange              23.51                 
  7 Noto, Rosario                Windermere               23.53                 
  8 Hankerson, Anthony           St. Thomas Aquinas       23.84                 
Section  3                                                                      
  1 Butler, Kevin                Edgewater                22.66    1            
  2 Cooper lll, John             Ocoee                    23.35                 
  3 Smith, Quandarius            Buchholz                 23.42                 
  4 Lindsey, Zaire               DeLand                   23.50                 
  5 Pringle, Aaron               Apopka                   23.62                 
  6 Rudolph, Jeremi              West Orange              24.45                 
  7 Swain, Keshan                Edgewater                25.02                 
  8 Todd, Myles                  Windermere               25.06                 
Section  4                                                                      
  1 Collins, Dylan               Holy Trinity             23.51                 
  2 Rickerson, Kenton            Flagler Palm Coast       24.06                 
  3 Shivers, William             Celebration              24.36                 
  4 Price, Joseph                Celebration              24.45                 
  5 Estronza, Carlos             Holy Trinity             24.54                 
  6 Black Strain, James          Holy Trinity             25.10                 
  7 Salaam, Delvin               Lake Minneola            25.21                 
  8 Taylor, Xavier               Matanzas                 25.40                 
Section  5                                                                      
  1 Riley, Kran                  University (             24.20                 
  2 Malachi, Ilvert              Olympia                  24.33                 
  3 Cadet, Jeremiah              Ocoee                    24.71                 
  4 Le, Kevin                    Lake Minneola            24.99                 
  5 Riley, Kendrick              University (             25.31                 
  6 Clarke, Oshae                Lake Minneola            25.35                 
  7 Marrow, Kemani               Freedom (Orlando)        27.80                 
Section  6                                                                      
  1 Collymore, Khamani           Apopka                   23.88                 
  2 Johnson, Jalin               Olympia                  25.31                 
  3 Vickers, Rodney              Apopka                   25.47                 
  4 Try, Donovan                 Matanzas                 25.83                 
  5 Baptista, Jerard             Matanzas                 26.26                 
  6 Young, Amari                 Buchholz                 26.73                 
  7 Clark, Joseph                Winter Springs           26.74                 
Section  7                                                                      
  1 Patterson, Jayden            Freedom (Orlando)        24.20                 
  2 Lewis, Nashon                Buchholz                 27.06                 
  3 Huby, Collin                 Freedom (Orlando)        27.20                 
==========================================================================      
    Name                    Year School                  Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Richards, Chadrick           Lake Brantley            21.81   1  10         
  2 Williams, Kevar              DeLand                   22.09   1   8         
  3 Duhaney, Alec                West Orange              22.24   1   6         
  4 Morgan, Shamar               St. Thomas Aquinas       22.29   1   5         
  5 Fuentes, Abraham             DeLand                   22.42   2   4         
  6 Cameron, Jerrod              St. Thomas Aquinas       22.50   2   3         
  7 Gilyard, Nehemiah            Flagler Palm Coast       22.62   2   2         
  8 Butler, Kevin                Edgewater                22.66   3   1         
  9 Harris, Andrew               Lake Brantley            22.88   2             
 10 Rentz, Dexter                Ocoee                    22.92   2             
 11 Newman, Oscar                Celebration              23.11   1             
 12 White, Nasir                 Windermere               23.15   1             
 13 Cooper lll, John             Ocoee                    23.35   3             
 14 Smith, Quandarius            Buchholz                 23.42   3             
 15 Lindsey, Zaire               DeLand                   23.50   3             
 16 Collins, Dylan               Holy Trinity             23.51   4             
 16 McCallum, Jalin              West Orange              23.51   2             
 18 Noto, Rosario                Windermere               23.53   2             
 19 Pringle, Aaron               Apopka                   23.62   3             
 20 Hankerson, Anthony           St. Thomas Aquinas       23.84   2             
 21 Collymore, Khamani           Apopka                   23.88   6             
 22 Rickerson, Kenton            Flagler Palm Coast       24.06   4             
 23 Patterson, Jayden            Freedom (Orlando)        24.20   7             
 23 Riley, Kran                  University (             24.20   5             
 25 Malachi, Ilvert              Olympia                  24.33   5             
 26 Shivers, William             Celebration              24.36   4             
 27 Price, Joseph                Celebration              24.45   4             
 27 Rudolph, Jeremi              West Orange              24.45   3             
 29 Estronza, Carlos             Holy Trinity             24.54   4             
 30 Cadet, Jeremiah              Ocoee                    24.71   5             
 31 Le, Kevin                    Lake Minneola            24.99   5             
 32 Swain, Keshan                Edgewater                25.02   3             
 33 Todd, Myles                  Windermere               25.06   3             
 34 Black Strain, James          Holy Trinity             25.10   4             
 35 Salaam, Delvin               Lake Minneola            25.21   4             
 36 Riley, Kendrick              University (             25.31   5             
 36 Johnson, Jalin               Olympia                  25.31   6             
 38 Clarke, Oshae                Lake Minneola            25.35   5             
 39 Taylor, Xavier               Matanzas                 25.40   4             
 40 Vickers, Rodney              Apopka                   25.47   6             
 41 Try, Donovan                 Matanzas                 25.83   6             
 42 Baptista, Jerard             Matanzas                 26.26   6             
 43 Young, Amari                 Buchholz                 26.73   6             
 44 Clark, Joseph                Winter Springs           26.74   6             
 45 Lewis, Nashon                Buchholz                 27.06   7             
 46 Huby, Collin                 Freedom (Orlando)        27.20   7             
 47 Marrow, Kemani               Freedom (Orlando)        27.80   5             
================================================================================
                          Men - Team Rankings - 15 Events Scored                
================================================================================
    1) St. Thomas Aquinas          98.50     2) West Orange                83   
    3) Flagler Palm Coast          81        4) Apopka                     56   
    5) Windermere                  42        6) DeLand                     35   
    7) Buchholz                    27        7) Celebration                27   
    9) Lake Brantley               22       10) Lake Minneola              21.50
   11) Olympia                     19       12) Edgewater                  18   
   13) Ocoee                       15       14) University (Orlando)       10   
   14) Winter Springs              10       16) Matanzas                    9   
   17) Holy Trinity                 8       18) Boone                       2   
   19) Freedom (Orlando)            1