BW Sports Timing - Contractor License                   2/22/2020 - 12:49 PM
                      3rd Annual Windermere - 2/22/2020                      
                          Meet of Champions Classic                          
                      Deputy Scott Pine Community Park                       
 
Event 53  Girls Long Jump
=======================================================================      
    Name                    Year School                  Finals  Points      
=======================================================================      
Flight  1                                                                    
  1 Ugarte, Amaya                Windermere               5.53m   10         
  2 Brown, Shaliyah              Windermere               5.29m    6         
  3 Huyke, Helena                Celebration              4.97m    5         
  4 Apakama, Jessica             DeLand                   4.66m              
  5 White, Nasjai                Windermere               4.62m              
  6 Guthrie, Lauren              Jones                    4.60m              
  7 Dixon, Endea                 DeLand                   4.52m              
  8 McIntyre, Jordan             Freedom (Orlando)        4.39m              
  9 Sarratt, Alinah              Holy Trinity             4.24m              
 10 Larramore, Sydney            Ocoee                    4.23m              
 11 Logan, Chayil                Lake Brantley            4.07m              
Flight  2                                                                    
  1 Sims, Treazuíre              University (             5.39m    8         
  2 Gantz, Aniya                 Apopka                  J4.80m    3         
  2 Johnson, Miracle             Ocoee                   J4.80m    4         
  4 Bryant-Berry, Zaniyah        Boone                    4.70m    1         
  5 Darby, Jyneria               Flagler Palm Coast       4.61m              
  6 Smith, Jalaea                Boone                    4.52m              
  7 Underwood, Tierney           University (             4.40m              
  7 Edwards, Catalina            Celebration              4.40m              
  7 Hollis, India                Edgewater                4.40m              
 10 Levy-Davis, Toni             Buchholz                 4.39m              
 11 Wright, Ashley               Celebration              4.24m              
 12 DaCosta-Moore, Daijah        Olympia                  4.18m              
 13 Smothers, Zakaria            Apopka                   3.81m              
Flight  3                                                                    
  1 Engblom, Elektra             Matanzas                 4.56m              
  2 Bobbitt, Elizabeth           Boone                    4.02m              
  3 Christian, Jada              Buchholz                 4.00m              
  4 Bradley, Jordyn              Apopka                   3.92m              
  5 Jones, Breanna               Lake Minneola            3.72m              
  6 Lane, Kaylyn                 Lake Brantley            3.70m              
  7 Williams, Zaire              Lake Minneola            3.45m              
  7 Bai, Bailey                  Lake Brantley            3.45m              
  9 Diehl, Xaria                 Jones                    3.38m              
 -- Jernigan, Kyra               Freedom (Orlando)          DNF              
Flight  4                                                                    
  1 Walker, Tinaya               Matanzas                 4.73m    2         
  2 Mitchell, Rikiya             West Orange              4.61m              
  3 Clayton, Oryian              Matanzas                 4.51m              
  4 Howell, Khalia               Freedom (Orlando)        4.48m              
  5 Miller, Aysha                Olympia                  4.43m              
  6 Lynum, Kiara                 Buchholz                 4.00m              
==========================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Ugarte, Amaya                Windermere               5.53m   1  10      
  2 Sims, Treazuíre              University (             5.39m   2   8      
  3 Brown, Shaliyah              Windermere               5.29m   1   6      
  4 Huyke, Helena                Celebration              4.97m   1   5      
  5 Johnson, Miracle             Ocoee                   J4.80m   2   4      
  6 Gantz, Aniya                 Apopka                  J4.80m   2   3      
  7 Walker, Tinaya               Matanzas                 4.73m   4   2      
  8 Bryant-Berry, Zaniyah        Boone                    4.70m   2   1      
  9 Apakama, Jessica             DeLand                   4.66m   1          
 10 White, Nasjai                Windermere               4.62m   1          
 11 Darby, Jyneria               Flagler Palm Coast       4.61m   2          
 11 Mitchell, Rikiya             West Orange              4.61m   4          
 13 Guthrie, Lauren              Jones                    4.60m   1          
 14 Engblom, Elektra             Matanzas                 4.56m   3          
 15 Dixon, Endea                 DeLand                   4.52m   1          
 15 Smith, Jalaea                Boone                    4.52m   2          
 17 Clayton, Oryian              Matanzas                 4.51m   4          
 18 Howell, Khalia               Freedom (Orlando)        4.48m   4          
 19 Miller, Aysha                Olympia                  4.43m   4          
 20 Edwards, Catalina            Celebration              4.40m   2          
 20 Underwood, Tierney           University (             4.40m   2          
 20 Hollis, India                Edgewater                4.40m   2          
 23 McIntyre, Jordan             Freedom (Orlando)        4.39m   1          
 23 Levy-Davis, Toni             Buchholz                 4.39m   2          
 25 Sarratt, Alinah              Holy Trinity             4.24m   1          
 25 Wright, Ashley               Celebration              4.24m   2          
 27 Larramore, Sydney            Ocoee                    4.23m   1          
 28 DaCosta-Moore, Daijah        Olympia                  4.18m   2          
 29 Logan, Chayil                Lake Brantley            4.07m   1          
 30 Bobbitt, Elizabeth           Boone                    4.02m   3          
 31 Christian, Jada              Buchholz                 4.00m   3          
 31 Lynum, Kiara                 Buchholz                 4.00m   4          
 33 Bradley, Jordyn              Apopka                   3.92m   3          
 34 Smothers, Zakaria            Apopka                   3.81m   2          
 35 Jones, Breanna               Lake Minneola            3.72m   3          
 36 Lane, Kaylyn                 Lake Brantley            3.70m   3          
 37 Bai, Bailey                  Lake Brantley            3.45m   3          
 37 Williams, Zaire              Lake Minneola            3.45m   3          
 39 Diehl, Xaria                 Jones                    3.38m   3          
 -- Jernigan, Kyra               Freedom (Orlando)          DNF   3          
=============================================================================
                         Women - Team Rankings - 3 Events Scored             
=============================================================================
    1) Windermere                  31        2) Celebration                19
    3) Holy Trinity                15        4) Flagler Palm Coast         10
    5) Winter Springs               8        5) University (Orlando)        8
    7) Ocoee                        5        8) Buchholz                    4
    9) Freedom (Orlando)            3        9) Apopka                      3
    9) Lake Minneola                3       12) Edgewater                   2
   12) Matanzas                     2       12) Lake Brantley               2
   15) St. Thomas Aquinas           1       15) Boone                       1